Hlavní partněři konference
(abecedně)


 

Mediální partneři konferenceOstatní firmy - partneři
(abecedně)
ECOOL-TFM s.r.oMísto konání

Informace o možnostech dopravy

Vlakem

Hlavní vlakové nádraží se nachází v centru města Brna. Pro nalezení nejvhodnějšího spoje doporučujeme navštívit web http://jizdnirady.idnes.cz/vlaky/spojeni/   nebo   https://old.cd.cz/en/default.htm
Pro dopravu z vlakového nádraží až na místo konání konference (k budově FSI) lze výhodně využít městskou hromadnou dopravu (tramvaj č. 12 nebo 13 na zastávku Skácelova, kde přestoupíte na autobusovou linku č. 53 na zastávku Technická). Cesta z vlakového nádraží na místo konání konference trvá přibližně 20-35min. Jízdenka stojí 22,-Kč.

Autobusem

K nalezení nejvhodnějšího dálkového autobusového spoje můžete využít web http://jizdnirady.idnes.cz/busy/spojeni/
Většina dálkových autobusových spojů přijíždí na autobusové nádraží Zvonařka, které se také nachází v centru města Brna. Opět je snadno dostupná městská hromadná doprava. Lze využít tramvaj č. 12 až na zastávku Skácelova a následně autobusový spoj č. 53 na zastávku Technická. Od autobusového nádraží Zvonařka je možné využít k dopravě k budově FSI také autobusový spoj č. 67 až na zastávku Skácelova a následně autobusový spoj č. 53 na zastávku Technická.

Autem

  • GPS: 49°13'27.767"N, 16°34'37.228"E
  • dálnice D1 (E50, E65) Praha-Brno, dálnice D2 (E65) Brno-Bratislava (SK), exit E461 Brno-Vídeň (A) nebo E462/E75 Brno-Warzsawa (PL). Exit z D1 na "Brno západ", 190 km, na "Brno východ", 203 km. Následujte směr "Svitavy" na sever, exit "Královo pole". Z exitu "Královo Pole" zabočte doleva na ulici "Purkyňova" na první křižovatce odbočte vlevo na ulici "Podnikatelská" po které pokračujte až na ulici "Technická".

 

Ubytování

V průběhu konference neposkytujeme účastníkům ubytování. Doporučujeme ubytování v hotelu Slavia za zvýhodněnou cenu. Po nahlášení slevového kódu při rezervaci, získají účastníci konference slevu. Slevový kód Vám sdělí slečna Mojžíšová, tel.: 5 4114 2402, mojzisova@fme.vutbr.cz. Další možnosti ubytování: Hotel Palacký, Hotel Imos, Hotel Slovan, Hotel Continental, Hotel Bobycentrum, Hotel Voroněž. Další možnosti ubytování naleznete na internetu:

Důležitá místní telefonní čísla:

Tísňová linka 112, Policie 158, Ambulance/první pomoc 155, Hasiči 150.
Mezinárodní telefonní předvolba je +420.